• اکتشاف، اولین حلقه زنجیره معدنکاری است
    شرکت اکتشاف و حفاری صدر تامین
  • معدن مناسب ترین جایگزین برای نفت
    معدن بهترین جایگزین برای نفت

بازار نفت که با یک اشاره قدرتها و به دنبال اقدامات عناصر خبیث منطقه، از صد دلار به چهل دلار میرسد به هیچ وجه قابل اطمینان نبوده و باید به فکر جایگزین مناسب برای آن باشیم که بهترین جایگزین؛ بخش معدن است.

"مقام معظم رهبری"

الصفحة الرئيسية


شرکت اکتشاف و حفاری صدر تامین، یکی از شرکت های تابعه هلدینگ صدر تامین از زیر مجموعه های شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی می باشد . اکتشاف اولین مرحله شروع فعالیت معدنی است و عملا در این مرحله است که الگو و چشم انداز ادامه کار در مسیر رسیدن به هدف شکل میگیرد و مهمترین و پرهزینه ترین بخش از عملیات اکتشاف، حفاری می باشد.

چرا ما ؟


شرکت اکتشاف و حفاری صدر تامین، یکی از شرکت های تابعه هلدینگ صدر تامین از زیر مجموعه های شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی می باشد . اکتشاف اولین مرحله شروع فعالیت معدنی است و عملا در این مرحله است که الگو و چشم انداز ادامه کار در مسیر رسیدن به هدف شکل می¬گیرد و مهمترین و پرهزینه ترین بخش از عملیات اکتشاف، حفاری می باشد.

  • از پیشگامان حفاری عمیق در کشور
  • دارای دستگاه های تمام هیدرولیک
  • دارای تجهیزات به روز از برندهای معتبر دنیا
  • بهره گیری از حفاران جوان ومتخصص

إحصائيات الشركة

معلومات إحصائية عنا

0
0
0
0
0

الشهادات والأوسمة


شاهد جميع شهاداتنا وتكريمنا هنا.

كلمة الرئيس التنفيذي:

یکی از مهمترین بخش های پروژه اکتشاف، انجام حفاری اکتشافی است براین اساس با توجه به تخصصي بودن هلدينگ صدر تامين از شركت هاي زير مجموعه شستا در بخش فعاليت هاي معدني و ماموريت آن كه “خلق ارزش پایدار در زنجیره معدن و صنایع معدنی با استفاده از فناوری های بهینه و نوین به منظور حداکثرسازی ثروت و منافع سهامداران و ذینفعان” است،. امیدواریم با فعاليت شرکت اكتشاف و حفاری صدر تامين ، زنجيره اكتشافات معدني در شركت هاي تابعه هلدينگ صدر تامين و سایر شرکت ها و معادن کشور تكميل شود.اکتشافات معادن به صورت عمیق، نیاز به موضوع حفاری مغزه گیری و RC‌در عمق را دارد.

“السيد حميد إمامي”

المشاريع


بعض المشاريع المنجزة.